Здоров’я та безпека споживачів

 

Гарантія високої якості та безпеки продукції – найважливіший аспект нашого бізнесу.

 
       

Наша компанія постійно працює над збільшенням асортименту продукції та задоволенням потреб споживачів, а це – шлях постійного пошуку і змін. Ми впроваджуємо зручніші упаковки меншого об’єму, зменшуємо кількість доданого цукру в напоях, адже здорове харчування –  світовий тренд. Ми підтримуємо прагнення людей свідомо ставитися до свого харчування, саме тому пропонуємо напої зі зниженим вмістом доданих цукрів. Ця лінійка постійно розширюється, та представлена такою продукцією:

• Coca-Cola Light®;
• Schweppes Bitter Lemon®;
• Schweppes Pink®;
• Coca-Cola Zero®;

Coca-Cola Zero® – новий для ринку України продукт, який ми запустили 2017 року в межах наших зобов’язань щодо скорочення вмісту цукру в солодких газованих напоях на  10% до 2020 року. У Coca-Cola Zero® вміст доданих цукрів  на 100% менше (0 г/100 мл цукрів) порівняно з класичною Coca-Cola (10,6 г/100 мл цукрів).

Крім того, деякі напої містять вітаміни, що надає їм додаткової цінності та покращує споживчі якості. Продукція з вітамінами:
• з вітаміном С: Fanta® з апельсиновим соком, Fanta®з лимонним соком;
• з вітамінами В3, В5, В6, В12: Burn Passion Punch®, Burn Original®, Burn Apple  Kiwi®, Burn Refreshing Energy®, Burn Lemon Ice® та Gladiator®.

Як замінники цукру ми використовуємо ацесульфам калію, цикламат натрію, аспартам, сахаринат натрію, стевіол глікозид. Вони не мають негативного впливу на здоров’я споживачів, не сприяють збільшенню ваги – а це суттєві переваги длябагатьох споживачів.

Ми турбуємось про те, абиспоживачі мали змогу чітко розуміти склад нашої продукції,саме тому інформацію щодо того, які саме цукрозамінники ми використовуємо в наших напоях, завжди можна знайтина етикетці.

        

 

Стандарти та системи сертифікації

Визначення щорічних амбітних цілей щодо якості  та безпеки харчових продуктів гарантує постійне вдосконалення і відповідність усім стандартам.

Вимоги щодо управління якістю продукції зібрані у корпоративних стандартах компанії Coca-Cola (KORE) та стандартах Групи компаній Coca-Cola HBC , яких ми дотримуємося. Завдяки цьому усі види нашої діяльності відповідають вимогам глобальних стандартів виробництва та дистрибуції. Регулярно проводяться перевірки щодо дотримання цих стандартів на замовлення Coca-Cola HBC та The Coca-Cola Company.

На виробництві впроваджено вимоги декількох міжнародних стандартів щодо систем управління якістю, харчовою безпекою, впливом на довкілля та впливом на здоров’я та безпеку людей. Підтвердженням впровадження
таких міжнародних вимог є сертифікація незалежними органами. Компанія сертифікована за такими стандартами:

• ISO 9001:2015

Системи менеджменту якості;

• ISO 14001:2015

Системи екологічного менеджменту;

• ISO 22000:2005, FSSC 22000

Системи гарантування безпеки продукту;

• OHSAS 18001:2007

Системи охорони праці і промислової безпеки.

Усі постачальники інгредієнтів та первинного пакування сертифіковані за схемою GFSI (Глобальна ініціатива щодо харчової безпеки). Контроль матеріалів та отриманих послуг здійснюється через проведення аудитів та перевірок. Існує детальна система відбору та затвердження постачальників інгредієнтів та пакувальних матеріалів.

      

     


Ми вимагаємо дотримання постачальниками таких самих вимог щодо якості та харчової безпеки, яким відповідаємо самі.