Дбайливе ставлення до довкілля

   

Програма «Зелений День»

 

У квітні 2017 року відбувся 12-й «Зелений день Кока-Кола». Цього разу працівники головного офісу «Кока-Кола Беверіджиз  Україна Лімітед» заклали сквер неподалік заводу на честь 25-ліття в Україні, чим започаткували низку подій з цієї нагоди. Під час заходу висадили понад 250 дерев та кущів. А працівникирегіональних офісів та члени їхніх сімей вийшли на всеукраїнське прибирання, щоб очистити від сміття парки та береги річок і озер у 29   містах України. Для команди «Кока-Кола» участь у «Зеленому дні» – це прекрасна нагода показати, що ековідповідальність є частиною нашого повсякденного життя. 

 
   
  

День Дунаю

Наша компанія підтримує святкування Дня Дунаю, щоб разом із партнерами – неурядовими організаціями, місцевою владою – пропагувати серед населення дбайливе ставлення до водних ресурсів, залучати громади до очищення берегів, організовувати локальні системи з управління відходами. У 2017 році такий захід відбувся у м. Тячеві Закарпатської області. На святі наші працівники урочисто передали громаді Тячева контейнери для роздільного збору відходів. Це вже шостий населений пункт на Закарпатті, де за підтримкикомпанії удосконалюється система управління відходами. У межах заходу підбили підсумки екологічного змагання серед юних тячівців «Пластикові скарби», завдяки якому зібрали 700 кг пластику. Протягом останніх 10 років святкування Дня Дунаю в басейні річки Тиса стало гарною екологічно просвітницькою традицією.

 

Пілотний проект з роздільного збору побутових відходів у м. Вишгород

Наша компанія є частиною групи, до якої входять 28 країн, в основному країни ЄС. У більшості з них вже давно працює система розширеної відповідальності виробників, коли бізнес бере на себе відповідальність за збір та подальшу переробку упаковки, що випускає на ринок. Саме за такий шлях розвитку стратегії поводження з відходами виступає наша компанія.

Проект передбачає створення інфраструктури – встановлення контейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів, їх вивезення, досортування та відправку на переробку, а також проведення освітньої роботи серед населення. За результатами проведеного у Вишгороді дослідження, 86% містян готові сортувати тверді побутові відходи.

Проект у Вишгороді демонструє, як працює система розширеної відповідальності, а аналіз результатів проекту дозволить у майбутньому масштабувати систему по всій країні.

 

                      


Пілотний проект з роздільного
збирання був запущений у місті
Вишгороді нашою компанією
разом з іншими компаніями
– членами Української
пакувально- екологічної
коаліції у листопаді 2017 року.