Добробут громад

     

Доброю практикою для компанії є підтримка та організація волонтерських поїздок до дитячих будинків та інтернатів.

У 2017 році до Дня знань волонтери компанії відвідали 6 закладів, де виховуються та навчаються 767 дітей, та подарували усім вихованцям шкільну форму, взуття, канцелярію, набори для творчості, а ще якісно провели час в іграх та спілкуванні з дітьми, надихнувши їх на успішний навчальний рік.

У День Святого Миколая у головному офісі було влаштовано благодійний ярмарок, на якому представили  вироби ручної роботи, виготовлені дітьми з дитячих будинків. Усі вторговані на ярмарку кошти передали на допомогу цим дитячим будинкам. Окрім того, співробітники філій у різних куточках України долучилися до «благодійного каравану»: завдяки зусиллям волонтерів компанії свята з іграми, костюмованими героями та подарунками відбулися у 20 дитячих будинках та інтернатах.

 

 

День донора

За статистикою, Україна належить до тих країн світу, в яких критично не вистачає донорської крові. Тому компанія традиційно двічі на рік проводить акцію «Здай кров – врятуй життя» спільно з Київським центром крові. За останні 5 років ми провели вже 9 таких акцій, що стало доброю традицією.

                                       

79 

співробітників компанії стали донорами крові у 2017 му. Зібрано понад 38 літрів крові

 

Збереження замкової спадщини

Щорічно ми долучаємося до відродження перлини української архітектури – Підгорецького замку у Львівській області. Величний чотирьохсотлітній замок внесений до Переліку 100 пам’яток світу, що потребують негайної реставрації. У 2017 році волонтери Львівської філії долучилися до реставрації залів, фарбували стіни, ремонтували вікна, чистили каміни, прибирали зали і територію палацу.

   

1000+ 

співробітніків компанії та членів їхніх сімей залучено у волонтерські ініціативи компанії протягом 2017 року 

7,5%  

співробітників долучились у робочий час

51% 

співробітників долучились у вільний час